Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Altobelli Otomatik Av Tüfekleri Nasıldır ?  (Okunma sayısı 5635 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet SELİM

• Paylaşımcı Üye
  • Yer: Tokat
Altobelli Otomatik Av Tüfekleri Nasıldır ?
« : 19 Ocak 2012, 21:29:23 »
Merhaba değerli ustalarım. Bir yakınım av tüfeği almak üzere av bayilerine gitmiş. Bir iki bayi Altobelli marka otomatik önermişler. Bana sordu nasıldır alınır mı diye. Ben daha önce bu markayı hiç duymadım, internetten araştırdım yeni bir markaymış.

Genel olarak Altobelli firmasının kalitesi hakkında, özel olarak ise ALB 107G modeli hakkında bilgisi olan varmı ? Saygılarımla.
1984-Tokat

Çevrimiçi Osman KURT

• Administrator
  • Yer: İzmir-Eskişehir
Ynt: Altobelli Otomatik Av Tüfekleri Nasıldır ?
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2012, 23:13:04 »
Merhaba değerli ustalarım. Bir yakınım av tüfeği almak üzere av bayilerine gitmiş. Bir iki bayi Altobelli marka otomatik önermişler. Bana sordu nasıldır alınır mı diye. Ben daha önce bu markayı hiç duymadım, internetten araştırdım yeni bir markaymış.

Genel olarak Altobelli firmasının kalitesi hakkında, özel olarak ise ALB 107G modeli hakkında bilgisi olan varmı ? Saygılarımla.

Ahmet sanırım piyasaya giren yerli bir ürün diye tahmin ediyorum,hatta ismini İtalyan bir futbolcudan almışlar.Sanırım bu da firmanın bir piyasaya yabancı ürünmüş havası vermek için yapılmış bir şey ;) Küçük yerlerde bunu tavsiye etmelerinin en büyük nedeni de bayilere bıraktığı kar marjı yüzünden,daha önce de sana yapmışlardı hatırlarsan ama bu tüfekte de senin başına gelenler olacak diye bir kanun yok.Bakarsın işini hakkıyla yapan bir firmadır ama ben yinede bekleme ve bu firmayı tanımak gerekir diye düşünüyorum.
Osman KURT
İzmir-Eskişehir
1981- B Rh (+)
kurt.osman26@gmail.com

Çevrimdışı Ahmet SELİM

• Paylaşımcı Üye
  • Yer: Tokat
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2012, 23:43:38 »
Osman Bey, ben başıma gelen işlerden dolayı zaten yerli tüfeklere kesinlikle güvenmiyorum. Tüfek gibi canımızı emanet ettiğimiz bir nesne kesinlikle en iyisi olmalıdır. Ve mutlaka yanımızda kasatura bulunmalıdır :) Yakınımın Avrupa tüfek alacak birikimi olmadığı için yerlilerin içinde en iyisini seçmeye çalışıyor. İnşallah kalitesiz tüfekten dolayı benim başıma gelenler onun da başına gelmez :)
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2012, 23:44:18 Gönderen: Ahmet SELİM »
1984-Tokat

Çevrimdışı Mehmet Doğan KIVRAK

• Moderator
  • ''Avcı,doğaya değer veren insandır''
  • Yer: balikesir edremit
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2012, 23:49:10 »
ahmet kardes altobelli fiyat acısından uygun durumu ıyı olmayan bir arkadasa aldık yaklasık 6 yada 8 ay oldu tüfekte  hiç sorun yok yerli otomatiklerde cok marka var biz bayiide o tipi begendık aldık aldıgımızda tüfek 550 tl idi suan bılemem arkadas devamlı avlanıyor sorun yok ama ben alıpta avlanmadım...
MEHMET DOĞAN KIVRAK
EDREMİT/1986 
0532 784 0019 
dogan.tekel@hotmail.com

Çevrimiçi Gürhan ZOR

• Teknik Admin
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2012, 17:25:19 »
Ürünleri web sayfasından şöyle bir göz attım.Tasarım lar güzel .Ama denemeden birşey söylemek zor.
http://www.altobelliarms.com/tr/index.htm
Şevket Gürhan ZOR - 1972  - Batıkent/Ankara 
0 Rh (-) Negatif

Çevrimdışı fatih

• Yeni Üye
  • *
  • Yer: bal?kesir
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2012, 01:52:45 »
arkadaslar ben altobelının 4+1 modelının cıft namlulu 1 namlusu 51 santım 1 nanlusu 66 cıft secenek 3 kg agırlıgında ve cok kullanıslı alıcagınız model cok onemlı guvenemeyecegınız en son tufekk kesınlıkle takmaz ve sıkısmaz aam bkımlarını tam ve eksıksız yaparsanız alcak olanlara kesınlıkle tavsıye ederım benım aldıgım tufegın fıyatı 1,250 tl ıdı guvene bılırsınız

Seo4Smf Tagleri: tüfekleri otomatik nasıldır Altobelli 

Avclk