Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Hangi Av Çizmesi...?? Yardım...!!!  (Okunma sayısı 9071 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mahmut KAPLAN

• Moderator
  • Avcılık Bir Tutkudur..
  • Yer: Edirne
Hangi Av Çizmesi...?? Yardım...!!!
« : 19 Aralık 2011, 20:42:20 »
Avcı dostlar emektar çizmelerim artık zamanını doldurdu çizme alma vakti geldi..Yaban çizme kullanan arkadaş varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim ayrıca D.A.M marka çizmelerde hoşuma gidiyor incelemek isteyenlere link aşağıda yada cabelas alıcam ama e-bay sitesinde şu anda sıkıntı var Türkiye de de fiyatlar biraz uçuk geldi görüşleriniz nelerdir acaba....

D.A.M----> http://www.hepsiburada.com/Liste/8732-045-dam-kaucuk-cizme/productDetails.aspx?productId=sporvr98732042&categoryId=1304736

i
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2011, 20:43:14 Gönderen: Mahmut KAPLAN »

Mahmut KAPLAN - 1982 - EDİRNE

Çevrimdışı Hacı Hüseyin KILINÇ

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
Ynt: Hangi Av Çizmesi...?? Yardım...!!!
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2011, 20:56:21 »
Mahmut sen aşağıdaki konu kaçırmışsın bir incele istersen...
http://www.durustavci.com/forum/empty-t7210.0.html;msg104155#msg104155

Piyasada satılan tüm çizmeler hemen hemen kauçuk bu yüzden hem ağırlar hemde soğuk havalarda ayağınızı üşütüyorlar içindeki kauçuk yoğunluna görede işlevini tam yapamadığı durumlarda olabiliyor...
Benim tavsiyem Poliüretan malzemeden yapılmış olan pollyboot dur hem diğerlerine göre çok hafif hem sağlam hemde fiyatı daha uygun çizme ile birlikte aksesuar olarak satılan termal çorap var ondan da aldığınız zaman yaz kış giyebileceğiniz bir çizmeniz olur...Biz dört beş arkadaş aldık ve kullanıyoruz ayağınız çok terliyor ama hiç üşümüyor terleme olayı sanırım tüm çizmelerin ortak sorunu eğer ayak numaranız 42 numara ise termal çorabı 42 çizmeyi 43 alın derim...Daha randımanlı oluyor...

Neden Polly Boot'u Tercih Etmeliyim?

Poliüretan esaslı Polly Boot İş ve Güvenlik Çizmeleri, sahip olduğu hava kabarcığı yapısıyla çok daha esnek ve kullanışlıdır. Hava transferini sağlayan bu kabarcıklar, ayağınızın ısısını koruyup, kışın soğuk havanın, yazınsa sıcak havanın çizmeniz içinde stoklanmasını engeller. -30° C'de bile, PVC ve kauçuk çizmeler katı ve kırılganken, poliüretan çizmeler esnekliğini korur. Sahip olduğu esneklik özelliği ile kolay ve rahat bir kullanım sağlayan Polly Boot çizmeler, PVC ve kauçuk çizmelere oranla 1 kg daha hafiftir. Günde 10 km yüründüğü varsayıldığında, atılan her adımda 1 kg fazladan ağırlık veren PVC ve kauçuk çizmeler, toplamda 10  ton ağırlık taşımanıza sebep olur. Hafifliğiyle, iş esnasında harcanan enerjiyi minimuma indirger.

Polly Boot İş ve Güvenlik Çizmeleri, içerdiği poliüretan maddesinin hava geçirgenliği özelliğiyle, çizmenizin içerisinde sürekli bir hava transferi sağlar. Böylece, nem ve bakteri oluşumunu engelleyip ayak sağlığınızı korur.

ANTİBAKTERİYEL TABANLIK

Yaş, cinsiyet, aktivite ve ayak-ayakkabı uyumuna göre ayaklar, gün içerisinde farklı oranlarda ter üretir. Ter, ısı ile birleştiğinde ayakkabının içinde nem oluşur. Oluşan bu nem ve ısı, bakterilerin yaşaması ve çoğalması için en uygun ortamdır. Çizmelerin iç kısmına yerleştirilen Antibakteriyel Tabanlık, teri emen yapısıyla nem ve bakteri oluşumunu önler, ayak sağlığınızı korur. Alınan her ürün yanında verilen Antibakteriyel Tabanlık, antistatik özelliğiyle, konforlu bir kullanımın yanı sıra ayak güvenliğini de arttırır.

TERMAL ÇORAP

Polly Boot çizmeleriyle birlikte kullanıldığında -30°C'ye kadar ayağı sıcak tutan termal çoraptır. Isı kontrolüyle aşırı sıcak veya soğuğun stoklanmasını önler. Maksimum nem transferi yaparak ayağınızı terden korur. Rahat, yumuşak, antibakteriyel ve yıkanabilir olma özellikleri Polly Boot Termal Çoraplarını bir adım önde tutmaktadır.
Soğuk hava depolarında, soğuk iklimlerde ve ihtiyaç duyulan diğer ortamlarda kullanıma son derece uygun olup kısa veya uzun olarak üretilebilmektedir.

Farklı modelleride mevcut Ben fabrikasını arayıp Eskişehir bayisini sormuştum sonrasın da da gidip almıştım...
http://www.pollyboot.com.tr/
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2011, 21:04:05 Gönderen: Hacı Hüseyin KILINÇ »
İnsanları Hayvanları Doğayı Sevelim Sevdirelim
Hacı Hüseyin KILINÇ - 1975 - Eskişehir

Çevrimdışı Özkan BAKIR

• Özkan Bakır
  • Moderator
  • Yer: Akhisar/Manisa
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2011, 20:56:34 »
mahmut bu konu daha önce gündeme geldi.. sitede olması lazım Hacı özelliklerini anlatmıştı.. bizim Manisa üretimi Polly bir araştır ben iki yıldır çok memnunum...
Özkan BAKIR - 1958 - Akhisar Avcılık,Atıcılık ve Amatör Balıkcılık İhtisas Spor Kulübü Derneği  genel sekreteri

Çevrimdışı Osman KURT

• Administrator
  • Yer: Diyarbakır-Eskişehir
« Yanıtla #3 : 19 Aralık 2011, 20:57:53 »
Mahmut Hacı abi gerekenleri yazmış ;)
Osman KURT
Diyarbakır-Eskişehir
1981- B Rh (+)
kurt.osman26@gmail.com

Çevrimdışı Mahmut KAPLAN

• Moderator
  • Avcılık Bir Tutkudur..
« Yanıtla #4 : 19 Aralık 2011, 21:08:18 »
Eyvallah inceliyorum hacı abi...

Çevrimdışı Yasin ŞAHİN

• Aktif Üye
  • **
  • Yer: TOKAT
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2011, 16:21:44 »
Ben Cabelas'tan şu çizmeyi aldım
 http://www.cabelas.com/catalog/product.jsp?productId=749064&categoryId=0&parentCategoryId=0&subCategoryId=0&indexId=0&itemGUID=5bd552b4ac107056481c22e016e61055&destination=/checkout/basket.jsp

Şimdilik gayet memnunum...Kauçuk çizmelerde sürekli ayaklarım üşürdü...En soğuk havalarda bile bu çizmede ayaklarım resmen yanıyor ; ) Sağlamlığı konusunda tereddütlerim var biraz, kullanıp göreceğim...Pollyboot oldukça sağlam duruyor...Bu eskisin ben de polly alacağım...
Yasin Şahin
1986  B Rh(+)
TOKAT

Çevrimdışı Taner KARA

• Paylaşımcı Üye
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2011, 01:30:50 »
bende polly var cokta memnunum
üstelık ıçıne termal corap alınca ercekten ayaklar yanıyor
siddetle tavsiye ederim
Taner KARA 1980
Eskişehir A (+)

Çevrimdışı Mehmet Doğan KIVRAK

• Moderator
  • ''Avcı,doğaya değer veren insandır''
  • Yer: balikesir edremit
« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2011, 22:23:23 »
hayırlı olsun...gerken yazılmıs paylasılmıs...
MEHMET DOĞAN KIVRAK
EDREMİT/1986 
0532 784 0019 
dogan.tekel@hotmail.com

Çevrimdışı Ali KALEMCİ

• Sabit Üye
  • kurzhaarı olan avcının tüfeye ihtiyacı yoktur
  • Yer: RiZE
« Yanıtla #8 : 22 Aralık 2011, 00:37:29 »
hacı abi gereken bilgileri varmiş
Ali KALEMCİ 1985 Çağlayan vadisi viçe Fındıklı/RİZE 0506 244 69 37 alidurmaz_53@hotmail.com

Çevrimdışı Hasan ÜNÜVAR

• Paylaşımcı Üye
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #9 : 22 Aralık 2011, 09:39:10 »
internetten satışı yok sanırım bu sitenin, nerden aldınız siz?
İstanbul-1983

Çevrimdışı Veysel TÜRKÜCÜ

• Paylaşımcı Üye
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #10 : 22 Aralık 2011, 10:03:41 »
hasan biz çizmeleri eskşehirden inşaat malzemesi yada ona benzer şeyler satan bir dükkandan aldık.
Veysel TÜRKÜCÜ  - 1973 -  Eskişehir

Çevrimdışı Barış CENGİZ

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #11 : 22 Aralık 2011, 14:43:37 »
http://www.hirdavatmarketim.com/Celik-Burunsuz-Cizme-Koyu-Haki-P501,PR-10999.html#  Ben buradan aldım birazda uygun gibi sanki diğer yerlere göre ayrıca heryerde termal içlik yoktu bu sitede var.Çizme de 10 numara Hacı abiye teşekkür ederim onun tavsiyesi.

Barış CENGİZ  Sakarya/1984

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
« Yanıtla #12 : 22 Aralık 2011, 14:48:10 »
http://www.hirdavatmarketim.com/Celik-Burunsuz-Cizme-Koyu-Haki-P501,PR-10999.html#  Ben buradan aldım birazda uygun gibi sanki diğer yerlere göre ayrıca heryerde termal içlik yoktu bu sitede var.Çizme de 10 numara Hacı abiye teşekkür ederim onun tavsiyesi.

Umarım severek ve beğenerek kullanır bol avlar yaparsınız...Güle güle kullanın ...

Çevrimdışı Tolga ADAGÜLÜ

• Aktif Üye
  • **
  • Yer: Denizli/Bozkurt
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2011, 17:23:15 »
bende bu hafta aldım cumartesi günkü avda kullandım gerçekten çok rahat çok kullanışlı şiddetle tavsiye edrim.
linkteki fabrikaya sorarsanız size en yakın bayisini söyler.
Bozkurt/Denizli-1974

Çevrimdışı Mahmut KAPLAN

• Moderator
  • Avcılık Bir Tutkudur..
« Yanıtla #14 : 06 Ocak 2012, 11:53:58 »
Mahmut sen aşağıdaki konu kaçırmışsın bir incele istersen...
http://www.durustavci.com/forum/empty-t7210.0.html;msg104155#msg104155

Piyasada satılan tüm çizmeler hemen hemen kauçuk bu yüzden hem ağırlar hemde soğuk havalarda ayağınızı üşütüyorlar içindeki kauçuk yoğunluna görede işlevini tam yapamadığı durumlarda olabiliyor...
Benim tavsiyem Poliüretan malzemeden yapılmış olan pollyboot dur hem diğerlerine göre çok hafif hem sağlam hemde fiyatı daha uygun çizme ile birlikte aksesuar olarak satılan termal çorap var ondan da aldığınız zaman yaz kış giyebileceğiniz bir çizmeniz olur...Biz dört beş arkadaş aldık ve kullanıyoruz ayağınız çok terliyor ama hiç üşümüyor terleme olayı sanırım tüm çizmelerin ortak sorunu eğer ayak numaranız 42 numara ise termal çorabı 42 çizmeyi 43 alın derim...Daha randımanlı oluyor...

Neden Polly Boot'u Tercih Etmeliyim?

Poliüretan esaslı Polly Boot İş ve Güvenlik Çizmeleri, sahip olduğu hava kabarcığı yapısıyla çok daha esnek ve kullanışlıdır. Hava transferini sağlayan bu kabarcıklar, ayağınızın ısısını koruyup, kışın soğuk havanın, yazınsa sıcak havanın çizmeniz içinde stoklanmasını engeller. -30° C'de bile, PVC ve kauçuk çizmeler katı ve kırılganken, poliüretan çizmeler esnekliğini korur. Sahip olduğu esneklik özelliği ile kolay ve rahat bir kullanım sağlayan Polly Boot çizmeler, PVC ve kauçuk çizmelere oranla 1 kg daha hafiftir. Günde 10 km yüründüğü varsayıldığında, atılan her adımda 1 kg fazladan ağırlık veren PVC ve kauçuk çizmeler, toplamda 10  ton ağırlık taşımanıza sebep olur. Hafifliğiyle, iş esnasında harcanan enerjiyi minimuma indirger.

Polly Boot İş ve Güvenlik Çizmeleri, içerdiği poliüretan maddesinin hava geçirgenliği özelliğiyle, çizmenizin içerisinde sürekli bir hava transferi sağlar. Böylece, nem ve bakteri oluşumunu engelleyip ayak sağlığınızı korur.

ANTİBAKTERİYEL TABANLIK

Yaş, cinsiyet, aktivite ve ayak-ayakkabı uyumuna göre ayaklar, gün içerisinde farklı oranlarda ter üretir. Ter, ısı ile birleştiğinde ayakkabının içinde nem oluşur. Oluşan bu nem ve ısı, bakterilerin yaşaması ve çoğalması için en uygun ortamdır. Çizmelerin iç kısmına yerleştirilen Antibakteriyel Tabanlık, teri emen yapısıyla nem ve bakteri oluşumunu önler, ayak sağlığınızı korur. Alınan her ürün yanında verilen Antibakteriyel Tabanlık, antistatik özelliğiyle, konforlu bir kullanımın yanı sıra ayak güvenliğini de arttırır.

TERMAL ÇORAP

Polly Boot çizmeleriyle birlikte kullanıldığında -30°C'ye kadar ayağı sıcak tutan termal çoraptır. Isı kontrolüyle aşırı sıcak veya soğuğun stoklanmasını önler. Maksimum nem transferi yaparak ayağınızı terden korur. Rahat, yumuşak, antibakteriyel ve yıkanabilir olma özellikleri Polly Boot Termal Çoraplarını bir adım önde tutmaktadır.
Soğuk hava depolarında, soğuk iklimlerde ve ihtiyaç duyulan diğer ortamlarda kullanıma son derece uygun olup kısa veya uzun olarak üretilebilmektedir.

Farklı modelleride mevcut Ben fabrikasını arayıp Eskişehir bayisini sormuştum sonrasın da da gidip almıştım...
http://www.pollyboot.com.tr/

Hacı abi aldım bizzat kullandım gerçekten çok iyi sonuç verdi herkese tavsiye ederim termal çorapla beraber 10 numara teşekkürler...

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
« Yanıtla #15 : 06 Ocak 2012, 12:48:18 »
bende bu hafta aldım cumartesi günkü avda kullandım gerçekten çok rahat çok kullanışlı şiddetle tavsiye edrim.
linkteki fabrikaya sorarsanız size en yakın bayisini söyler.
Hacı abi aldım bizzat kullandım gerçekten çok iyi sonuç verdi herkese tavsiye ederim termal çorapla beraber 10 numara teşekkürler...

Güle Güle kullanın arkadaşlar içi kuru dışı çamurlu bol avlar yaparsınız inşallah...

Çevrimdışı Cihan AKGÖL

• Paylaşımcı Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #16 : 06 Ocak 2012, 13:02:50 »
mahmut bey ben polly çizmeyi kullanıorum ki karstaki akıdaşıma çok dedim gitti o d.a.m marka çizmeyi aldı şimdi itten pişman çünki pollye göre hem çok ağır hemde tabanı daha ince ağaç parçasıyla deilindi çizmesi uzun lafın kısası  pollyi öneririm size.
İzmir-1984

Çevrimdışı Hasan ÜNÜVAR

• Paylaşımcı Üye
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #17 : 06 Ocak 2012, 13:33:19 »
Ben de Çatalcadaki bir nalburda gözüm ilişti Polly çizmeye baktım önce. İnanılmaz kaliteli bir malzemesi var. Neopren kauçuk karışımı gbi çok hafif ve tabanı çok sağlam. Akşama kadar ayağımda oluyor avda ve çok ortopedik. 55 yada 60 TL ye aldım sanırım ve çok sıcak tutuyor.....
İstanbul-1983

Çevrimdışı Murat GANİ

• Yeni Üye
  • *
  • Yer: samsun
« Yanıtla #18 : 06 Ocak 2012, 22:30:05 »
benimde ihtiyacım vardı bu paylaşım iyi geldi teşekkürler
1973-Samsun

Çevrimdışı Resul YASAK

• Yeni Üye
  • *
  • Yer: HATAY
« Yanıtla #19 : 19 Ocak 2012, 10:37:51 »
abiler ben bir şey soracam. şimdi ben bu polly çizmeyi denedim. normal ayakkabıda 42 numara giyerken 41 numara polly çizme tam oldu. birinci sorum; 41 numara mı 42 numara mı almalıyım. bu soruyu şunun için soruyorum.  gezer marka 10 TL lik çizme aldım. normalde 42 numara giymeme rağmen gezer marka çizmede ancak 43 oldu o da yeri geliyor sıkıyor. hele içi ıslandığında giymek çıkarmak bir dert. 
ikinci sorum malum bizim buralarda hatay'da hava pek - eksi derecelere düşmez çok çok 0  yada -5 falan olur. içine polly çorabından almalı mıyım. 
Resul YASAK 1977 HATAY

Çevrimdışı Mahmut LİMNİLİ

• Mahmut Limnili
  • Administrator
    • Kurzhaar
  • Yer: Foça - 1964
« Yanıtla #20 : 19 Ocak 2012, 10:58:49 »
abiler ben bir şey soracam. şimdi ben bu polly çizmeyi denedim. normal ayakkabıda 42 numara giyerken 41 numara polly çizme tam oldu. birinci sorum; 41 numara mı 42 numara mı almalıyım. bu soruyu şunun için soruyorum.  gezer marka 10 TL lik çizme aldım. normalde 42 numara giymeme rağmen gezer marka çizmede ancak 43 oldu o da yeri geliyor sıkıyor. hele içi ıslandığında giymek çıkarmak bir dert. 
ikinci sorum malum bizim buralarda hatay'da hava pek - eksi derecelere düşmez çok çok 0  yada -5 falan olur. içine polly çorabından almalı mıyım. 

Resul arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin..
Bizim sayfamızda sorduğun her soruya anında cevap gelir 3-5 gün beklemezsin..!

Gelelim sorunun cevabına:
Resul önce ayak senin çizmen nekadar sıkıyor ayakların yine nekadar üşür biz nasıl bilelim.
Fakat her markanın kalıbı haliyle değişiklik gösterir. Yani herzaman numara dikkate pek alınmaz.

Çizmeni haliyle kalın çorapla kullanmak istiyorsan bir numara büyük almalısın.
Ayrıca sıfır dereceleri görüyorsanız orada içine ciddi çorap ister...!
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2012, 10:59:06 Gönderen: Mahmut LİMNİLİ »
Mahmut Limnili - FOÇA -1964 - 0.532.4422170   www.kurzhaarmahmut64.com   www.mahmut64.com 

Çevrimdışı Osman KURT

• Administrator
  • Yer: Diyarbakır-Eskişehir
« Yanıtla #21 : 19 Ocak 2012, 11:36:52 »

Avda bence en önemli kıyafet ayakkabıdır.Bu ne avına giderseniz gidin böyledir.Ayak rahat olmazsa hiç bir avın tadı çıkmaz en güzeli tabi ki deneyerek almak...
Osman KURT
Diyarbakır-Eskişehir
1981- B Rh (+)
kurt.osman26@gmail.com

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
« Yanıtla #22 : 19 Ocak 2012, 12:00:40 »

Resul Bey hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar...
Ben avda giyeceğim yada uzun geziler için kullandığım spor ayakkabıların biraz büyük olması taraftarıyım sebebine gelince yüksek aktiviten dolayı ayaklarda şişme oluşabiliyor tam ayağınıza göre olan çizme ve spor ayakkabılarda bu şişme sürecini hızlandırabiliyor ve sağlıklı kan dolaşımını da doalaylı olarak etkiliyor ve mevsimde kış olunca kan dolaşımı yavaşlayınca üşümeniz kaçınılmaz...Bence siz termal çorabı ayağınıza göre alıp botu 1 numara büyük alın 10 derecenin altına düştüğünde termal çorapla giyerseniz yaz aylarında da tabana yükseltici bir tabanlık koyup rahatlıkla kullanabilirsiniz...

Çevrimdışı Mustafa GÜR

• Sabit Üye
  • Yer: Bornova/Izmir
« Yanıtla #23 : 19 Ocak 2012, 12:41:30 »
Hoşgeldin Resul.
Pollyboot çizmelerde ayak numaran kaç ise bir numara küçük almalısın eğer yaz aylarında kullanıcaksan.Çünkü kalıpları normalden büyüktür.Nomalde 42 numara giyerim.Kalıp büyük olduğu için 41 almam gerekirdi.Fakat soğuk ayaklarda neopren çorap ve termal çorap giyiyor olmam sebebi ile 42 numara aldım.Eğer sadece yaz dönemi giyseydim 41 numara alırdım.Fakat 42 numara alıp tabanlıkla da kullanabilirsiniz.
Bir de aldığın diğer marka çizmede ıslandığında demişsin bunu da anlamadım.Çizme su mu geçiriyor yoksa üst taraftan su mu giriyor?
Bunun için de Pollyboot'ta bağcıklı model var ki yukardan su ,toz , ot , böcek vs. girmesine engel olabilir.Ayrıca çelik burun ve çelik tabanlı aldım.Bu da taşların ayağa batmasına engel olur ve burun bölgesine alınacak darbeleri keser diye düşündüm.Fakat burun bölgesindeki çelik , ayak parmaklarını da acıtıyor.
Pollybott'ta giyip çıkartırken zorlanma pek olmuyor.
Mustafa GüR - 1974 - İzmir
www.emarpazarlama.com.tr

Çevrimdışı Özkan BAKIR

• Özkan Bakır
  • Moderator
  • Yer: Akhisar/Manisa
« Yanıtla #24 : 19 Ocak 2012, 12:46:00 »
Konuya ilaveten şunu söyliyeyim..Çok kalın giysiler giymeyin bence (mesela kalın çift çorap gibi) en incesinden çift kat olabilir. Hareket yeteneğinizi kısıtlar sonra.. Bizim başkan şu an yeni ürünler getirdi (termal içlik ve çorap) -20 derce diyor oldukca ince tam takım aldım.. Deniyeyim bir iyi sonuç alırsam paylaşırım sizinle...
Özkan BAKIR - 1958 - Akhisar Avcılık,Atıcılık ve Amatör Balıkcılık İhtisas Spor Kulübü Derneği  genel sekreteri

Çevrimdışı Mustafa GÜR

• Sabit Üye
« Yanıtla #25 : 19 Ocak 2012, 14:19:17 »
Aslında DEnizli'de yerli bir firma ince , termal ürünler üretiyormuş ama hangi firmadır öğrenemedim.Isıyı koruyan,geçirmeyen soğuğu, hafif ve ince.Bilgisi olan var mıdır?
www.emarpazarlama.com.tr

Çevrimdışı Resul YASAK

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #26 : 20 Ocak 2012, 08:50:34 »
hoşbulduk hoşbulduk :) gösterdiğiniz ilgi için de tşk ederim. herkese ayrı ayrı tşk ederim. yani ben 42 numara alsam bu çizmelerden biraz bol olsa da tabanlık ile kullanıldığında sorun olmaz diyorsunuz. ya çizmeyi internetten alacaz geri gönder geri iste olmasın diye fikir danışıyoruz. kusura bakmayın.
Resul YASAK 1977 HATAY

Çevrimdışı Mustafa GÜR

• Sabit Üye
« Yanıtla #27 : 20 Ocak 2012, 09:40:04 »
Emin değilim ama sanırım bu çizmeyi de üreten Pollyboot olabilir.Pek çok benzerlikleri var gibi.Güle güle kullanın.
www.emarpazarlama.com.tr

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
« Yanıtla #28 : 20 Ocak 2012, 12:04:13 »
http://www.onlineavmalzemeleri.com/default.asp?git=9&urun=84 ben bu çizmeyi aldım akşama kadar karda yürüdüm. ayağım hiç üşümedi.burada av bayisinden 85 liraya aldım ama internette biraz daha iyiymiş fiyatı.41 giyiyorum 41 aldım ve hala önünde boşluk var rahat oluyor.

Emin değilim ama sanırım bu çizmeyi de üreten Pollyboot olabilir.Pek çok benzerlikleri var gibi.Güle güle kullanın.

Mustafa Bey doğru tahmin etmişsiniz...( bu çizmeyi de üreten Pollyboot ) nereden biliyorum ben pollyboot almadan önce fabrikayı aradığımda çizme ile ilgili bilgi

almak için bir kaç soru sormuştum ve sonrasında satış ve pazarlama müdürü arkadaş yurt içi ve yurt dışı farklı markalara üzerine onların markasını vurarak üretim

yaptığını söylemişti bunlardan biride discovery idi...

Çevrimdışı Resul YASAK

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 20 Ocak 2012, 17:20:59 »
hacı abi şu sitedeki rugad marka çizme de mi bizim türkiye üretimi acaba?
http://www.hirdavatmarketim.com/Celik-Burunsuz-Bogazli-Cizme-Siyah-RG1S-B,PR-12785.html
Resul YASAK 1977 HATAY

Seo4Smf Tagleri: yardım hangi Çizmesi 

Avclk