Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Huğlu Av Tüfekleri  (Okunma sayısı 20103 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yaşar KABAYEL

• Administrator
    • www.durustavci.com
  • Yer: İZMİR
Huğlu Av Tüfekleri
« : 05 Şubat 2011, 01:42:55 »
                Bende yerli tüfeklerimiz hakkında bir araştırma yaptım ve huğlu modelleri hoşuma gitti, paylaşmak istedim. Huğlunun modelleri oldukça fazla, ben birkaçını yapıştırdım buraya, dileyen verdiğim linklere tıklayıp tüm modelleri görebilir...

İyi seyirler...

HUĞLU SÜPERPOZE TÜFEKLER

http://www.huglu.com.tr/index.php?lid=1&nid=2&gid=1

HUĞLU ÇİFT KIRMA TÜFEKLER

http://www.huglu.com.tr/index.php?lid=1&nid=2&gid=2

HUĞLU OTOMATİK TÜFEKLER

http://www.huglu.com.tr/index.php?lid=1&nid=2&gid=3

Yaşar KABAYEL - 1986 - BERGAMA - İZMİR
Tel:  0 542 337 38 53 - msn: durustavci@hotmail.com

Çevrimdışı Süleyman YILDIZ

• Sabit Üye
Ynt: Huğlu Av Tüfekleri
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2011, 05:38:42 »
paylaşım icin teşekkurler bende bir tane cifttesi var cok memnum
Süleyman - YILDIZ- 1977 - MANİSA

Çevrimdışı Arif ALTINYOLLAR

• Moderator
  • ANKARA
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2011, 09:52:21 »
Yaşar paylaşım için teşekkürler.Ben 1 yıl önce huğluya özel yapım çifte için  isteklerimi huğlunun sitesinde listeleyip faks çekmiştim.Tüfeğin ağırlığı ve fiyatı biraz kaba geldi.Yaptırmış olsaydım güzel bir tüfek çıkacaktı.Ama yine söylüyorum avrupa tüfek fiyatına.....
Arif ALTINYOLLAR - 1972 - ANKARA
Aslanlar kendi hikayelerini yazmadıkça avcı hikayelerine inanmak zorundasınız.

Çevrimiçi Gürhan ZOR

• Teknik Admin
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2011, 11:15:58 »
Bende Huğlu kullanıyorum.Geçenlerde bir sıkıntı ile ilgili mail attım.Kimse arayıp sormadı.
O yüzden müşteri hizmetleri iyi değil diyebilirim.

Paylaşım için teşekkürler.
Şevket Gürhan ZOR - 1972  - Batıkent/Ankara 
0 Rh (-) Negatif

Çevrimdışı Onur UYSAL

• Moderator
  • Yer: izmir/selcuk
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2011, 15:29:26 »
paylasım ıcın tesekkurler . . .
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2011, 15:29:51 Gönderen: Onur UYSAL »
Onur UYSAL
1986
İzmir/Selcuk
0 rh (+)
0551 420 48 61

Çevrimdışı Yaşar KABAYEL

• Administrator
    • www.durustavci.com
  • Yer: İZMİR
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2011, 11:21:42 »
                           Aga, traktör alırken yetkili servisi yakınmı, aradığımda hemen gelirmi bu adamlar, her türlü soruma cevap verirmi, artı yedek parçası fiyatlarını araştırırım...Bu sorularıma araştırmalar sonucu kesin yanıt alırsam alırım o traktörü, tüfek işide aynı sayılır, Gürhan abi müşteri hizmetlerinden bahsetmiş, Emin abi ise avrupaya sunulan ürünlerle T.C. vatandaşlarına sunulan ürünlerden, işte HUĞLU burda sekte vermiş, demekki bu tüfekler dünyada en iyi olsalar bile müşteri memnuniyeti yoksa alınmaz diyorum...

Saygılar...
Yaşar KABAYEL - 1986 - BERGAMA - İZMİR
Tel:  0 542 337 38 53 - msn: durustavci@hotmail.com

Çevrimdışı Öner PEKŞİRİN

• Öner PEKŞİRİN
  • Teknik Admin
  • Avcı avını iyi tanıyandır...
  • Yer: İZMİR/Balçova
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2011, 11:31:04 »
ben İzmir de bir av bayisinden aldım 601 GA modeli otomatik, yerli alma dediler benim hoşuma gitti tüfek ve çok memnunum...ilk aldığım zaman bir problem yaşadım canım sıkıldı açıkçası ama aldığım bayiye götürdüm kargoya verdiler fabrikaya ondan sonra 3 gün içinde geldi şimdi çok süper çok memnunum bi sıkıntı yaşatmıyor...Bence yakın çevredeki Huğlu Av bayilerine götürmek daha mantıklı adamlar fabrikadakilerle bire bir irtibatta oluyorlar ve isteklerimize kolay cevap verebilirler diye düşünüyorum
Öner PEKŞİRİN - 1983 - İzmir/Balçova 
Tel : 0506 587 42 87

opeksirin@hotmail.com

Çevrimiçi Osman KURT

• Administrator
  • Yer: İzmir-Eskişehir
« Yanıtla #7 : 06 Şubat 2011, 21:12:56 »
Yaşar'ım paylaşım için teşekkürler.Yerli sermayenin en köklü kuruluşların başında gelen Huğlu bence dünya çapında da listelere girer.
Osman KURT
İzmir-Eskişehir
1981- B Rh (+)
kurt.osman26@gmail.com

Çevrimdışı Hasan MUMCUOĞLU

• Sabit Üye
  • PİCASSO SAKİN ADAMDI AMA İYİ FIRÇA ATARDI.
  • Yer: ESKiŞEHİR -SAKARYA
« Yanıtla #8 : 06 Şubat 2011, 22:07:37 »
Yaşar'ım paylaşım için teşekkürler.Yerli sermayenin en köklü kuruluşların başında gelen Huğlu bence dünya çapında da listelere girer.
Eskişehir - Sakarya - 1981

Çevrimiçi Hacı Hüseyin KILINÇ

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
« Yanıtla #9 : 06 Şubat 2011, 23:50:54 »
Paylaşım İçin Teşekkürler...
AR-GE çalışması için ayrı bir birim oluşturup sürekli model güncellemesi ve değişik testler yapıp ben burdayım demedikten sonra Satılan Tüfekler tüketiciye ulaştıktan sonra birebir kullanıcılarla konuşup fikir almadıktan memnuniyet sormadıktan sonra iyi bile olsanız bunu sizden başka bilen olmaz o yüzden yerinde saymaya devam
birde yepyeni bir tüfek bir kutu fişek attıktan sonra arıza çıkartıp fabrika ya servise gidiyor bu nasıl olur anlam vermek çok zor fişek kaç para ki al dene deneyebildiğin kadar yada fişeğede gerek yok yap bir kompresor gaz basınçlı test cihazı test et sonra piyasaya ver tüfeğin sorununu çözüyorsun ama bu önemli değil önemli olan tüfeği aldıktan on gün içinde değil on yıl sonra gitmeli oda kullanıcı hatası kaynaklı olacak ozman insanlar güvensin korkmadan alsın...ama maalesef yerli tüfek alırsın ve problemsiz çıkanı nadir kesin bir kaç kutu fişek sonra bir fabrikaya girer çıkar sonra avrupa tüfeklere taş atarız ama adamlar işlerini yapıyıor
İnsanları Hayvanları Doğayı Sevelim Sevdirelim
Hacı Hüseyin KILINÇ - 1975 - Eskişehir

Çevrimdışı Veli AKŞİT

• Sabit Üye
  • Rasgele....! www.durustavci.com
  • Yer: BURDUR
« Yanıtla #10 : 07 Şubat 2011, 09:04:30 »
Paylaşım için teşekkürler Yaşar kardeşim. Bende 103 CE modeli var çok hafif ve memnunum..
Dünyada Tedevisi Mümkün Olmayan Tek Hastalık
AVCILIKTIR...    BURDUR  1985   A rh (+)  Veli AKŞİT   

Çevrimdışı Kenan PAZARLI

• Sabit Üye
« Yanıtla #11 : 07 Şubat 2011, 12:37:52 »
Paylaşım için teşekkürler...
Kenan PAZARLI  1967 - İstanbul - b.çekmece

Çevrimiçi Gürhan ZOR

• Teknik Admin
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #12 : 07 Şubat 2011, 18:11:35 »
AR-GE çalışması için ayrı bir birim oluşturup sürekli model güncellemesi ve değişik testler yapıp ben burdayım demedikten sonra Satılan Tüfekler tüketiciye ulaştıktan sonra birebir kullanıcılarla konuşup fikir almadıktan memnuniyet sormadıktan sonra iyi bile olsanız bunu sizden başka bilen olmaz o yüzden yerinde saymaya devam
birde yepyeni bir tüfek bir kutu fişek attıktan sonra arıza çıkartıp fabrika ya servise gidiyor bu nasıl olur anlam vermek çok zor fişek kaç para ki al dene deneyebildiğin kadar yada fişeğede gerek yok yap bir kompresor gaz basınçlı test cihazı test et sonra piyasaya ver tüfeğin sorununu çözüyorsun ama bu önemli değil önemli olan tüfeği aldıktan on gün içinde değil on yıl sonra gitmeli oda kullanıcı hatası kaynaklı olacak ozman insanlar güvensin korkmadan alsın...ama maalesef yerli tüfek alırsın ve problemsiz çıkanı nadir kesin bir kaç kutu fişek sonra bir fabrikaya girer çıkar sonra avrupa tüfeklere taş atarız ama adamlar işlerini yapıyıor

Valla bu yoruma katılmamak elde değil.Hala atadan dededen kalma av tüfeği üretiliyor memlekette.Kötü demiyorum, ama Hüseyinin de dediği gibi ar-ge sıfır, müşteri memnuniyeti müşteri hizmetleri adına hiçbir çalışma yok, avrupa da adamlar yapıyor, bari hiçbirşey bilmiyorsan taklit et.

Bende 104A var.Daha alet  3 ayda tık demedi,en ufak sorun çıkarmadı ama daha ilk sezonda çizilmedik yeri kalmadı.Atılan boya ve vernikle ilgili sıkıntısı var.Mail attım dönen olmadı.Bu benim için çok önemli.Malı satana kadar olmamalı ilgi.
Şevket Gürhan ZOR - 1972  - Batıkent/Ankara 
0 Rh (-) Negatif

Çevrimdışı Yavuz BAYRAKLI

• Yeni Üye
  • *
  • avcılık bir tutkudur.
  • Yer: izmir
« Yanıtla #13 : 18 Mayıs 2011, 11:34:16 »
paylaşımlarınız için teşekkürler.
İzmir-1954
yasarbayrakli@hotmail.com
avcı arkadaşlar rast gele.

Çevrimdışı Burhan KARAASLAN

• Yeni Üye
  • *
  • Yer: k?r?kkale
« Yanıtla #14 : 20 Ağustos 2011, 19:31:44 »
Paylaşım için teşekkürler Yaşar kardeşim. Bende 103 CE modeli var çok hafif ve memnunum..
:o  :o  :o   İLGİNÇ  :o  :o  :o
Burhan KARAASLAN - 1981 - KIRIKKALE
Ne kadar ürkek ceylan varsa Asya çöllerinde, Domaniç yaylasında ne kadar dizginsiz at“ koşuyor kılcal damarlarımda delice...

Çevrimdışı Birol DALAK

• Paylaşımcı Üye
  • Yer: Çorlu
« Yanıtla #15 : 21 Ağustos 2011, 01:09:04 »
tüfeğin nasıl olduğunu bilmem ama 103 ce nin görüntüsü çok hoşuma gidiyor.
Birol DALAK-Çorlu/Tekirdağ-1980

Çevrimiçi Osman KURT

• Administrator
« Yanıtla #16 : 21 Ağustos 2011, 01:56:37 »

Valla bu yoruma katılmamak elde değil.Hala atadan dededen kalma av tüfeği üretiliyor memlekette.Kötü demiyorum, ama Hüseyinin de dediği gibi ar-ge sıfır, müşteri memnuniyeti müşteri hizmetleri adına hiçbir çalışma yok, avrupa da adamlar yapıyor, bari hiçbirşey bilmiyorsan taklit et.

Bende 104A var.Daha alet  3 ayda tık demedi,en ufak sorun çıkarmadı ama daha ilk sezonda çizilmedik yeri kalmadı.Atılan boya ve vernikle ilgili sıkıntısı var.Mail attım dönen olmadı.Bu benim için çok önemli.Malı satana kadar olmamalı ilgi.

Şimdi marka vermek istemiyorum ama bu AR-GE çalışmalarına ve müşteri memnuniyetine çok önem veren markalar var artık ama neden bütün markalar böyle olmuyor bunu sorgulamak lazım.Kendini yenilemeyen ve zamana ayak uydurmayan markalar her zaman yok olmaya mahkumdur.Bir firma ile yaptığım görüşmelerde benim attığım bir mail'e cevaben direkt olarak AR-GE müdürü,satış müdürü ve müşteri temsilcisi teker teker telefonla arayarak fikirlerimi ve memnuniyetimi sorarak sorunuma çözüm bulmalarının haricinde "BİZLERİN VERDİKLERİ FİKİRLER SONUCUNDA HEM HATALARINI DÜZELTME HEMDE YENİ MODELLER ÇIKARTMA" konusunda desteklerini bildirdiler.Sunulan fikirler sonunda AR-GE çalışmalarını tamamlayıp istenidiği şekilde modeller çıkartmaya başladılar.Keşke her firma bu şekilde yapsa ve mükemmele birlikte ulaşsak...
Osman KURT
İzmir-Eskişehir
1981- B Rh (+)
kurt.osman26@gmail.com

Çevrimdışı Ahmet İŞLEK

• Paylaşımcı Üye
  • Yer: KONYA
« Yanıtla #17 : 21 Ağustos 2011, 02:37:28 »
yaşar kardeşim eline saglık ben konyalı olmam sebebi ile bunları inceleme fırsatımız bol oluyor benim tavsiyem DAGDELEN konyanın barettası diye geçer Barettanın kopyası konyada ramazan usta yapıyor pek bilen olmuyor ancak agızdan duyulur almak tanışmak isteyen arkadaşlara yardımcı oluruz.
Ahmet İŞLEK  -1984 -  KONYA / MERAM 93 0RH(-)    0 555 453 27 93  BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR.

Çevrimdışı Adem ÖNCÜ

• Sabit Üye
  • Yer: Antalya/Tokat
« Yanıtla #18 : 21 Ağustos 2011, 13:39:49 »
Beni Bilen Bilir Bilmiyen Kendi Bilir......!!!

Antalya/Tokat/1979

Mehmet Ali YAŞAR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 22 Ekim 2011, 00:04:18 »
Arkadaşlar selam, ben  2 yıl önce bir huğlu çifte aldım. Bana Amerika için üretildiğini söylediler ağır ama görüntüde iyi bir tüfeğe benziyordu. Babamda ise huğlunun ilk kurluş yıllarından kalma bir çifte var evde toplamda 200 mermi atılmadan iğnesi kırık vaziyette dururuyor. Ben bu sıkıntı artık giderilmiştir herhalde diyerek aldım tüfeği. Sanıyorum rignneck modeli. 30 mermi sıktım sıkmadım çifte patlatmaya başladı arkasından igne kırıldı ve hiç kurulamaz hale geldi. Dedim bizde sans yok garantide var hadi tamire. bayii gönderdi bir kaç hafta sonra tüfek geri geldi. Bu arada paraya kıyıp bir remington pompalı aldım 870 express. Denemek için huğluyla yine ava çıktım. 5 mermi attım yine aynı sıkıntı ve yine tamire gitti. Bu kez komple namlu değişmiş olarak ve el kundağı açma mandalı törpülenmiş olarak geri geldi. Namluda ne arkansas yazıyor ne ringneck. Şimdi diğer hikayeye geçersek. Acemilik zamanında paraya kıyıp kendime bir marocchi golden snipe III almıştım. Trap tüfeği olduğu için ağır ve kabaydı. Amerikada olduğumdan ava filan çıkamadım ve çoğu zaman yattı. 1993 yılında almıştım. Bu süre zarfında şoklarından II numarayı kaybetmişim. Firmanın websitesine girdim ve bir yetkiliye hala bu soklardan ellerinde olup olmadığını sordum. Onlarda bana eksik olan soku sordular söyledim. Ben hala satın alacağım şoku. 3 gün sonra şok posta ücreti bile istenmeden bana bedava gönderildi.  Ha reminton çamura düştü, suya düştü hala taş gibi çalışıyor bu arada.

Açıkçası gurur duymamız gereken yerli silah sanayimiz müşterisine bu alaturka yaklaşımla bir yere varamaz. Babamın huğlu çiftesinin 3 kez değişen ignesi yine kırık.

Saygılar,
Mehmet Ali

Çevrimdışı Yetkin CAN

• Paylaşımcı Üye
  • Yer: Konya/Seydi?ehir
« Yanıtla #20 : 22 Ekim 2011, 01:06:52 »
     Mehmet Ali YAŞAR arkadaşıma aynen katılıyorum dünyanın hiç bir yerinde kooperatifcilik sistemi kalmadı Huğluda zaten batı batacak benim gibi yakından takip edenler bilirler dışarıya iyisini ver kendi vatandaşını kazıkla buraya kadar gitti ha bide merdiven altı imalathaneler ipini çekti bu sektörün bi fabrika gezdim babamın oğlu değiller onun için adını yazmıycam türk firması adamların mühendisleri sürekli fabrika içinde geziyorlar metal ve makina mühendisleri en ufak hatada tüfeğe patent vurmuyorlar ve makul fiyatlı tüfekler markasını merak eden olursa özelden vereyim çünkü ortakmısın fabrikayla gibi laflarla muhattap olmak istemiyyorum kullandığım tüfekte bahse konu tüfek değil ama adamların çalışmasını çok beğedim birde 76 santim namlu huğuda tüfek aldım 10 mermi atabildim şimdi otomatik olan bu tüfeğimi tek kırma olarak kullanıyorum 2. mermiyi dikiyor çünkü merdiven altı imalat onuda belirteyim arkadaşlar hepimizin durumu belli iş adamı trilyoner değiliz alacağınız malzeme tüfek olur başka bişey olur almadan iletişime geçin yetkilileriyle imkanınız varsa tesislerini görün ciddi atılıma hazırlanan markalar var tesislerine davet edip bizzat ilgileniyorlar sürçü lisan ettiysek affola
1979-Konya   :))

Çevrimiçi Osman KURT

• Administrator
« Yanıtla #21 : 22 Ekim 2011, 20:37:47 »
     Mehmet Ali YAŞAR arkadaşıma aynen katılıyorum dünyanın hiç bir yerinde kooperatifcilik sistemi kalmadı Huğluda zaten batı batacak benim gibi yakından takip edenler bilirler dışarıya iyisini ver kendi vatandaşını kazıkla buraya kadar gitti ha bide merdiven altı imalathaneler ipini çekti bu sektörün bi fabrika gezdim babamın oğlu değiller onun için adını yazmıycam türk firması adamların mühendisleri sürekli fabrika içinde geziyorlar metal ve makina mühendisleri en ufak hatada tüfeğe patent vurmuyorlar ve makul fiyatlı tüfekler markasını merak eden olursa özelden vereyim çünkü ortakmısın fabrikayla gibi laflarla muhattap olmak istemiyyorum kullandığım tüfekte bahse konu tüfek değil ama adamların çalışmasını çok beğedim birde 76 santim namlu huğuda tüfek aldım 10 mermi atabildim şimdi otomatik olan bu tüfeğimi tek kırma olarak kullanıyorum 2. mermiyi dikiyor çünkü merdiven altı imalat onuda belirteyim arkadaşlar hepimizin durumu belli iş adamı trilyoner değiliz alacağınız malzeme tüfek olur başka bişey olur almadan iletişime geçin yetkilileriyle imkanınız varsa tesislerini görün ciddi atılıma hazırlanan markalar var tesislerine davet edip bizzat ilgileniyorlar sürçü lisan ettiysek affola

Yetkin abim bence bu güzel yorumlarını hak eden firmanın ismini açıkça buraya yaz.Burada kötü yorumu hak eden firmaları nasıl ifşa ediyorsak tebrik edilmeyi hak edenleri de paylaşalım ki arkadaşlarımız hata yapmasın.Ben ARMSAN kullanıyorum, yeri geldi AR-GE müdüründen Satış Müdürüne kadar bir çok yetkiliyle konuştum ve benden geçer not aldılar... ;)
Osman KURT
İzmir-Eskişehir
1981- B Rh (+)
kurt.osman26@gmail.com

Çevrimdışı Turhan KÖFÜNCÜ

• Sabit Üye
  • Yer: MANiSA
« Yanıtla #22 : 22 Kasım 2011, 17:32:59 »
Yaşar kardeşim paylaşım için teşekürler.
Manisa - 1987

Çevrimdışı Kartal KAFADAR

• Aktif Üye
  • **
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #23 : 05 Nisan 2014, 11:41:09 »
Ben HUĞLU 'nun hem otomatiğini hemde süperpozesini kullanıyorum. hiç bir sorun yaşamadım. şuana kadar süperpozemde ne çift patlama nede iğne kırma olmadı. etrafımda 6 arkadaşımda HUĞLU 'nun otomatiğini çiftesini vede süperpozesini kullanıyor onlarında böyle bir şikyetini duymadım. burada şunu belirtmek istiyorum . türkiyedeki tüfek üreticileri iç piyasaya ayrı , dış piyasaya ayrı kalitede tüfek üretmiyorlar. HUĞLU ' nun 1 fabrikası vardır. diğer yerli markalarında iç piyasa için ayrı imalat fabrikası dış piyasa için ayrı imalat fabrikası açtığınıda ne duydum nede gördüm. onun için kafalardaki iç piyasadaki tüfekler kalitesiz dış piyasaya sürülen tüfekler kaliteli diye bir soru işareti kalmasın. bugün iç piyasadaki HUĞLU 103DE modeli avrupaya satışı yapılırken sadece isim farkı olarak sunuluyor. kundak numarası farklı olabilir bu insanları şaşırtmasın. HUĞLU ' nun facebook sayfasına göz atarsanız bir çok yurt dışı kullanıcısı kendi cekmiş oldukları resimleri gönderiyor ve yayınlanıyor tüfeklerin hepsi aynı. müşteri memnuniyetine gelince bugün HUĞLU AV TÜF KOOP ' müdürüne kadar rahatlıkla ulaşıp konuşabiliyorsunuz. otomatik teknik servisi olmak üzere mekanik teknik servisi, süperpoze teknik servisi çalışanlarına kadar istediğiniz kişi ile konuşup bilgi alabiliyorsunuz. aramanız yeterli olucaktır. ayrıca facebook sayfasındaki yetkili kişiye bir mesaj bırakmanız yeterlidir. ben tüfeğimi bakım için gönderdim dipcik de cizikler vardı tüfegim geldiginde dipcik yenilenmiş el kundağı yenilenmiş olarak bana ulaştı. bunun içinde herhangi bir ücret talep edilmedi. bugün türkiyede hizmet veren bu firmaları lütfen ufak görmeyelim. HUĞLU AV TÜF KOOP'  eğer 1914 den bu güne kadar gelmiş ve halen hizmet verebiliyorsa demekki bu firma bu tüfek işini biliyordur.HATSAN , SARSILMAZ , YILDIZ , ATA ARMS, ARMSAN v.s diğer yerli markalarımızıda ital markalardan lütfen ufak görmeyelim. saygılar.
Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi - Huğlu Hunting Firearms Cooperative

İSTANBUL BÖLGE , OUTDOOR SATIŞ SORUMLUSU & FACEBOOK SAYFA YÖNETİCİSİ ...
Adres       : Antalya Caddesi No:58 42710 - Huğlu Beyşehir / KONYA
Telefon    : (+90 332) 516 11 53 (pbx)
Web        : www.huglu.com.tr

Çevrimdışı İlker KONGUR

• Sabit Üye
  • Yer: TRABZON
« Yanıtla #24 : 05 Nisan 2014, 17:30:28 »
ARMSAN ve AKKAR ilgi ve alakada ikisini tek geçerim,sıkılıp bunalmadan bahane bulmadan bütün istekleri yerine getirmeye çalışıyorlar
Trabzon-1979

Çevrimdışı Rıdvan BALKAN

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #25 : 26 Kasım 2014, 16:37:43 »
Bende Huğlu kullanıyorum.Geçenlerde bir sıkıntı ile ilgili mail attım.Kimse arayıp sormadı.
O yüzden müşteri hizmetleri iyi değil diyebilirim.

MAİLE CEVAP BENDE ALAMADIM AMA ARAYINCA TELEFONDA İYİ İLGİLENİYOLAR USTAM ...
Konya-1989

Çevrimdışı Hasan ÇİMEN

• Ördek Avcısı
  • Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #26 : 19 Aralık 2014, 16:10:07 »
bende 98 den bu yana 401 a kullanıcısıyım hiç bir sıkıntım olmadı sadece eskime oldu haliyle el kundağı ve dipçikte çizildi yüzüldü falan acaba bunu halledebilirlermi yollasam yani yeni gibi tabiri caizse cillop gibi olurmu böyle bişey mümkünmü ????
AVCI DEDİĞİN YARALI BIRAKMAZ. YARALI KALACAK OLANA TÜFEK DOĞRULTMAZ.
---------------------------------------------H.Ç.------------------------------------------

Hasan ÇİMEN
Cezaevi İnfaz birimindeyim
Avdada ördek infazı :)

Seo4Smf Tagleri: tüfekleri huğlu 

Avclk