Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: TÜFEK RUHSATI İÇİN DİLEKÇE ÖRNEKLERİ YİVSİZ AV TÜFEĞİ RUHSATNAMESİ  (Okunma sayısı 27876 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Hacı Hüseyin KILINÇ

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
ÖNEMLİ NOT:

İlçe kaymakamlığınız varsa dilekçe başlığı alttaki gibi olmalıdır.

Odunpazarı   KAYMAKAMLIĞINA
                                                                                                                                     ESKİŞEHİR

İlçe kaymakamlığınız yoksa dilekçe başlığı alttaki gibi olmalıdır.

VALİLİK MAKAMINA
                                                                                                                                           YOZGAT

TÜFEK DEVİR DİLEKÇESİ

DEVİR ALAN

ESKİŞEHİR             

…./…./…… tarih ve   …. / ……  sayılı Belge sahibiyim. …………. 

İlçe Emniyet Müdürlüğü kayıtlarında  …/…/……  tarih ve …./..  sayılı belgede ………… ………………… adına kayıtlı bulunan

12mm çapında  ……………. seri numaralı ………….  marka  ……                Av Tüfeğini

devir alarak belgeme kaydettirmek istiyorum.

Gereğini Arz ederim.  …/…/…..

A D R E S                 :                                                                               Adı SOYADI
                                  İmza

E K İ                           :
Ruhsatname Fotokopisi
« Son Düzenleme: 06 Mart 2014, 19:58:53 Gönderen: Hacı Hüseyin KILINÇ »
İnsanları Hayvanları Doğayı Sevelim Sevdirelim
Hacı Hüseyin KILINÇ - 1975 - Eskişehir

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
Ynt: TÜFEK RUHSATI İÇİN DİLEKÇE ÖRNEKLERİ
« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2012, 21:00:31 »
TÜFEK DEVİR DİLEKÇESİ

DEVİR EDEN

ESKİŞEHİR 

………….  İlçe Emniyet Müdürlüğü kayıtlarında  …./…./…… tarih ve   …. / ……  sayılı Belge sahibiyim.

Belgemde kayıtlı bulunan  12mm çapında  ……………. seri numaralı ………….  marka  …… .. Av Tüfeğimi,

…/…/……  tarih ve …./..  sayılı belge sahibi           …………   ………………… isimli şahısa

Bedelsiz devir yapmak istiyorum.

Gereğini Arz ederim.  …/…/…..

A D R E S                 :                                                                               Adı SOYADI
                                  İmza

E K İ                           :
Ruhsatname Fotokopisi

« Son Düzenleme: 06 Mart 2014, 19:59:29 Gönderen: Hacı Hüseyin KILINÇ »

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2012, 21:05:54 »
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALINAN TÜFEKLERE AİT DİLEKÇE

VALİLİK MAKAMINA
                                                                                                                         YOZGAT

T.C.Kimlik Numaram ………………’dir Yivsiz Tüfek  almamı, engelleyecek herhangi bir adli sicil kaydım bulunmamaktadır.
              Yozgat İl Çevre ve Orman  Müdürlüğünden almış  olduğum ……….  Cinsi  ………..  marka, …………..cal. ve  ……………….seri nolu tüfeğimi …………..  sırasında adıma kayıtlı bulunan ………….. tarihine kadar geçerli olan  ruhsatnameme  kayıt yapılmasını istiyorum……./…/2011
              Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Not:Dilekçe ekinde sunmuş olduğum belgeler gerçeğe aykırı olmayıp, gerçeğe aykırı belge ve beyanımın olması halinde hakkımda yasal işlemin yapılacağı tarafıma bildirilmiştir.

Adres   :                                                                      ADI SOYADI

Tel.:

Meslek:

Baba Adı:

VALİLİK MAKAMINA
                                                                                                                        YOZGAT

T.C.Kimlik Numaram ………………’dir Yivsiz Tüfek  almamı, engelleyecek herhangi bir adli sicil kaydım bulunmamaktadır.
              Adıma bir adet yivsiz tüfek ruhsatnamesi düzenlenmesini ve  Yozgat İl Çevre ve Orman  Müdürlüğünden almış  olduğum ……….  Cinsi  ………..  marka, …………..cal. ve  ……………….seri nolu tüfeğiminde düzenlenen ruhsatnameme  kayıt yapılmasını istiyorum……./…/2011

Not:Dilekçe ekinde sunmuş olduğum belgeler gerçeğe aykırı olmayıp, gerçeğe aykırı belge ve beyanımın olması halinde hakkımda yasal işlemin yapılacağı tarafıma bildirilmiştir.

Adres   :                                                                      ADI SOYADI

Tel.:

Meslek:

Baba Adı:
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2012, 21:07:51 Gönderen: Hacı Hüseyin KILINÇ »

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
« Yanıtla #3 : 08 Temmuz 2012, 21:07:08 »
RUHSATNAME YENİ ALANLAR İÇİN

VALİLİK MAKAMINA
                                                                                                                   YOZGAT

T.C.Kimlik Numaram……………….’dir. Yivsiz Tüfek ruhsatnamesi almamı engelleyecek herhangi bir adli sicil kaydım bulunmamaktadır.
Adıma bir adet yivsiz tüfek ruhsatnamesi düzenlenmesini istiyorum.
Gereğini arz ederim  …../……/2011

ADI SOYADI

A       D       R       E       S       :

Tel    :

Mesleği:

Baba adı:
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2012, 21:08:04 Gönderen: Hacı Hüseyin KILINÇ »

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2012, 21:09:32 »
RUHSATNAME VE SATIN ALMA BELGESİ (Yeni Tüfek Alanlar İçin)

VALİLİK MAKAMINA
                                                                                                YOZGAT

T.C.Kimlik Numaram……………….’dir. Yivsiz Tüfek ruhsatnamesi almamı engelleyecek herhangi bir adli sicil kaydım bulunmamaktadır.
Adıma bir adet yivsiz tüfek ruhsatnamesi ve 2 adet satın alma belgesi düzenlenmesini istiyorum.
Gereğini arz ederim  …../……/2011

ADI SOYADI

A       D       R       E       S       :

Tel    :

Mesleği:

Baba adı:

ADLİ SİCİL TALEP (SABIKA KAYDI) DİLEKÇESİ

ADLİ SİCİL VE İSTATİSTİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE
                                                                                                                                           ESKİŞEHİR

……………………………………………………………………………………………………………………………………………… verilmek üzere, sabıka kaydım olup olmadığını gösteren bir belgenin düzenlenerek tarafıma verilmesini saygılarımla arz ederim.

…./…./20….

Adı ve Soyadı

imza

Açık Kimliği :

T.C. Kimlik No            : …………………………
Soyadı                       : …………………………
Adı                             : …………………………
Baba Adı                    : …………………………
Ana Adı                      : …………………………
Doğum Yeri                : …………………………
Doğum Tarihi             : …./…./20….
Nüfusa Kayıtlı
Olduğu Yer (İli-İlçesi)  : …………………………

Önemli Not :
Dilekçe ile birlikte Nüfus Cüzdanı aslını ibraz etmek mecburidir.
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2012, 10:24:30 Gönderen: Hacı Hüseyin KILINÇ »

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
« Yanıtla #5 : 08 Temmuz 2012, 21:11:02 »
SÜRESİ SONUNDA YENİLEME

VALİLİK MAKAMINA
                                          YOZGAT

T.C.Kimlik Numaram………………..’dır.Yivsiz Tüfek  almamı engelleyecek herhangi bir adli sicil kaydım bulunmamaktadır.

Emniyet Müdürlüğü Yivsiz Tüfek Ruhsatnamesi kayıt defterinin ……………..  sırasında adıma kayıtlı bulunan ………….. cinsi ………….  marka ……….mm. çaplı ve ……………seri numaralı tüfeğime  ait Yivsiz Tüfek Ruhsatnamemin süresi bittinden dolayı yenileterek adıma yeniden Yivsiz Tüfek Ruhsatnamesi düzenlenmesini istiyorum
         Gereğinin yapılmasını arz ederim.    …../……../2011   

ADI SOYADI

A        D        R        E       S       :                                                                                       

Baba Adı:

Tel

VALİLİK MAKAMINA
                                                YOZGAT

T.C.Kimlik Numaram………………..’dır.Yivsiz Tüfek  almamı engelleyecek herhangi bir adli sicil kaydım bulunmamaktadır.

Emniyet Müdürlüğü Yivsiz Tüfek Ruhsatnamesi kayıt defterinin ……………..  sırasında adıma kayıtlı bulunan ………….. cinsi ………….  marka ……….mm. çaplı ve ……………seri numaralı tüfeğime  ait Yivsiz Tüfek Ruhsatnamemin süresi bittinden dolayı yenileterek adıma yeniden Yivsiz Tüfek Ruhsatnamesi ve bu ruhsatnameme işletmek üzere yeni bir tüfek alabilmem Satın Alma Belgesi düzenlenmesini istiyorum
         Gereğinin yapılmasını arz ederim.    …../……../2011   

ADI SOYADI

A        D        R        E       S       :                                                                                       

Baba Adı:

Tel:

VALİLİK  MAKAMINA
                                                            YOZGAT

T.C.Kimlik Numaram ………………….’dir. Yivsiz Tüfek devir etmemi, engelleyecek herhangi bir adli sicil kaydım bulunmamaktadır.

…………… Emniyet Müdürlüğü Yivsiz Tüfek Sahiplik Belgesi  kayıt defterinin ……………… sırasında adıma kayıtlı ………….  cinsi …………. marka ……..cal. çap. ve …………….  seri numaralı yivsiz av tüfeği ruhsatnamemin süresi bittinden dolayı yenileterek adıma yeniden Yivsiz Tüfek Ruhsatnamesi düzenlenmesini istiyorum
…./……/2011                   

Adı Soyadı
Adres   :

Tel.:

Baba  Adı:

Meslek:

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2012, 21:12:07 »
SAHİPLİK BELGESİNDEN TÜFEK DEVİR DİLEKÇELERİ

VALİLİK  MAKAMINA
                                                                                             YOZGAT

T.C.Kimlik Numaram ………………….’dir. Yivsiz Tüfek devir etmemi, engelleyecek herhangi bir adli sicil kaydım bulunmamaktadır.

…………… Emniyet Müdürlüğü Yivsiz Tüfek Sahiplik Belgesi  kayıt defterinin ……………… sırasında adıma kayıtlı ………….  cinsi …………. marka ……..cal. çap. ve …………….  seri numaralı yivsiz av tüfeği …………………… hibe yolu ile devir etmek istiyorum. …./……/2011                   

Adı Soyadı
Adres   :

Tel.:

Baba  Adı:

Meslek:

VALİLİK  MAKAMINA
                                                                                                                   YOZGAT

T.C.Kimlik Numaram……………………..’dir. Yivsiz Tüfek devir alabilmemi engelleyecek herhangi bir adli sicil kaydım bulunmamaktadır.
             ……………………. Emniyet Müdürlüğü Yivsiz Tüfek Sahiplik Belgesi  kayıt defterinin …………….. sırasında  ……………..adına kayıtlı bulunan ………….. marka …………. cal. çap. ve …………..  seri numaralı seri numaralı yivsiz av tüfeğini hibe yolu ile devir alarak  Yivsiz Tüfek Ruhsatnamesi kayıt defterinin ………….. sırasında adıma kayıtlı ve ……….. tarihine kadar geçerli olan Yivsiz Tüfek Ruhsatnameme işletmek istiyorum. 
            Gereğinin yapılmasını arz ederim……./……./2011

ADI SOYADI

Adres   :

Tel.:
Baba  Adı:

Meslek:

...
MATBU DİLEKÇE ÖRNEKLERİ
(SİLAH SATIN ALMA BELGESİ VE RUHSAT TALEP DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
VALİLİK MAKAMINA
(İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE)
KAHRAMANMARAŞ
M.K.E Kurumu Genel Müdürlüğünden satın alacağım veya başka bir şahıstan devir alacağım
bir adet silah için silah taşıma/bulundurma ruhsatı almak istiyorum.
Gereğini arz ederim. …./…./….
Adı Soyadı
…………………….
TC No: …………….
A D R E S :
………………………………….
Tel: ……………………

(SİLAH DEVİR ETME DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
VALİLİK MAKAMINA
(İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ)
KAHRAMANMARAŞ
Adıma kayıtlı bulunan ………………marka, …… mm çap ve ……………….seri numaralı
silahı hibe yoluyla ……………………’a hibe yoluyla devir etmek istiyorum
Adı Soyadı
                                                                                                            ……………………
T.C.: ……………
A D R E S :
………………………………….                             
Tel:………………………

(SİLAH DEVİR ALMA DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
VALİLİK MAKAMINA
(İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ)
KAHRAMANMARAŞ
……………………adına kayıtlı bulunan …………..marka, …….mm çap ve ……………seri
numaralı tabancayı hibe yoluyla devir alarak silah taşıma/bulundurma ruhsatı almak istiyorum.
Gereğini arz ederim. …./…/….
Adı Soyadı
               ……………………
A D R E S :
…………………………….
Tel:……………………..

(MERMİ İSTİHKAKI TALEBİ DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
Adıma kayıtlı bulunan ……………..marka ….. mm çap ve ………….seri numaralı silahımın
200 adet mermi istihkakımı almak istiyorum.
Gereğini arz ederim. .../…./….
                                                                                                                         Adı Soyadı
                                                                                                                     ………………….
                                                                                                                   T.C.: ………………
A D R E S :
………………………………
Tel:……………………….

(SİLAH BULUNDURMA / TAŞIMA YENİLTEME DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
VALİLİK MAKAMINA
(İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE)
KAHRAMANMARAŞ
Adıma kayıtlı bulunan ……………….marka, ……. mm. çap ve …………….. seri numaralı
silahımın süresi sona erdiğinden silah taşıma/bulundurma ruhsatı olarak yeniletmek istiyorum.
Adı Soyadı
…………………
A D R E S :
……………………….

(SİLAH BULUNDURMA / TAŞIMA ADRES DEĞİŞİKLİĞİ DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
VALİLİK MAKAMINA
(İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE)
KAHRAMANMARAŞ
Adıma kayıtlı bulunan ……………..marka, ….. mm çap ve ……………seri numaralı
……………….ruhsatlı tabancamın ruhsatını adres değişikliği nedeniyle yenilemek istiyorum.
Gereğini arz ederim. …/…./…..
Adı Soyadı
……………………
T.C.:………………
A D R E S :
……………………….

(CAN GÜVENLİĞİNDEN SİLAH TAŞIMA DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
VALİLİK MAKAMINA
(İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE)
KAHRAMANMARAŞ
Adıma kayıtlı bulunan …………..marka ……. mm çap ve ……………..seri numaralı
silahıma ait ……………..ruhsatımın süresi sona erdiğinden yenilenerek can güvenliğinden dolayı
silah taşıma ruhsatı almak istiyorum. 
Gereğini arz ederim. …../…./….
Adı Soyadı
………………
TC…………………         
A D R E S :
KAHRAMANMARAŞ
Tel : (DEPO KURMA TALEBİNE DAİR DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
……………… inşaatı işlerinde kullanacağımız patlayıcı maddeleri depolamak
için Kahramanmaraş İli ……… İlçesi ……. Köyü ……….. mevkiinde bulunan Ada
No:…, Parsel No:…., Pafta No:…..  sayılı arazi üzerine … adet …… tonluk gezici
patlayıcı madde deposu kurmak istiyoruz.
Tarafımıza gerekli iznin verilmesi hususunu arz ederim. …/…/….
Adı Soyadı
(Şirket ise Kaşe)
Adres:
Tel:

(DEPOLAMA İZİN TALEBİNE DAİR DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
……………… inşaatı işlerinde kullanacağımız patlayıcı maddeleri depolamak
için Kahramanmaraş İli ……… İlçesi ……. Köyü ……….. mevkiinde bulunan Ada
No:…, Parsel No:…., Pafta No:…..  sayılı arazi üzerine … adet …… tonluk gezici
patlayıcı madde deposunun kurulumu tamamlandığından depolama izninin verilmesi
hususunu arz ederim. …/…./….
Adı Soyadı
(Şirket ise Kaşe)
Adres:
Tel:

(ATEŞLEYİCİ YETERLİLİK BELGESİ TALEBİNE DAİR DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde açılacak  olan
Ateşleyici Yeterlilik Belgesi (…..) Sınıfı sınavlarına katılmak istiyorum.
Bilgilerinize arz ederim. …./…./….
    Adı Soyadı
T.C.:
A  D  R  E  S :
Tel :(PATLAYICI MADDE SATIN ALMA VE KULLANMA İZİN BELGESİ
TALEBİNE DAİR DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
Kahramanmaraş İli ….. İlçesi …….Köyü ……. Mevkiinde yapımını
gerçekleştireceğimiz ……………… inşaatı işlerinde patlayıcı madde kullanabilmemiz
için tarafımıza patlayıcı madde satın alma ve kullanma  izin belgesi verilmesini arz
ederim.  …/…./….
  Adı Soyadı
(Şirket ise Kaşe)
Adres:
Tel:

(HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ TALEBİNE DAİR DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
İlimiz Merkez 
…………………………………………………………………….
…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………...  günü ve…………… saatleri
arasında havai fişek gösterisi yapmak istiyoruz.
Bahse konu havai fişek gösterisini (A) Sınıfı  Ateşleyici Yeterlilik Belgeli
………… oğlu ……… doğumlu ………………………. tarafından yapılacaktır.
Gerekli İznin  verilebilmesi için dilekçemizin ilgili Makama havale edilmesi
hususunu ;
Bilgilerinize arz ederim.  ….. / …… / ………..
Adı Soyadı
TC:
ADRES:
Tel:(GÜVENLİK BELGESİ TALEBİNE DAİR DİLEKÇE ÖRNEĞİ)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
Tarafıma Patlayıcı Madde Nakledenlere Ait  Güvenlik Belgesi düzenlenmesini
istiyorum.
Bilgilerinize arz ederim. …./…./….
    Adı Soyadı
T.C.:
A  D  R  E  S :
Tel :(YİVSİZ TÜFEK RUHSATNAMESİ VE SATIN ALMA BELGESİ ÖRNEK
DİLEKÇE)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
Yivsiz tüfek edinmek için tarafıma Yivsiz Tüfek Ruhsatnamesi ve Yivsiz Tüfek Satın Alma
Belgesi verilmesini istiyorum.
Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim. …./…./…….

Adı Soyadı
T.C.:
ADRES     :
TEL       :

(YİVSİZ TÜFEK SATIN ALMA BELGESİ ÖRNEK DİLEKÇE)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
Yivsiz tüfek edinmek için tarafıma Yivsiz Tüfek Satın Alma Belgesi verilmesini istiyorum.

Adı Soyadı
T.C.:
ADRES     :
TEL       :

(YİVSİZ TÜFEK YENİLEME ÖRNEK DİLEKÇE)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
Süresi sona eren yivsiz tüfek ruhsatnamemin yenilenmesini istiyorum.

Adı Soyadı
T.C.:
ADRES     :
TEL       :

(YİVSİZ TÜFEK DEVİR ETME ÖRNEK DİLEKÇE)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
Adıma kayıtlı bulunan …………..Marka, ….. Cal. Çap ve …………seri numaralı yarı
otomatik yivsiz av tüfeğimi ……………………………….. devretmek istiyorum.

Adı Soyadı
T.C.:
ADRES     :
TEL       :

(YİVSİZ TÜFEK DEVİR ALMA ÖRNEK DİLEKÇE)
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
KAHRAMANMARAŞ
Adıma kayıtlı bunan ………… Marka …………… seri nolu yivsiz av tüfeğini
………………………………. isimli şahsa devir etmek istiyorum.
Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim. …../12/2011
                    İMZA
ADRESİ:
TEL     :
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2012, 21:43:25 Gönderen: Hacı Hüseyin KILINÇ »

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Sabit Üye
  • Yer: ANTAKYA
« Yanıtla #7 : 08 Temmuz 2012, 21:24:55 »
Paylaşım için teşekkürler.
03.02.1954 - Tirebolu

Çevrimdışı Tayfun GÜLEN

• Sabit Üye
  • Yer: BURSA
« Yanıtla #8 : 08 Temmuz 2012, 22:14:03 »
Bilgilendirme için teşekkürler
Bursa-1972 Brh +

Çevrimdışı Hacı BABACAN

• Yeni Üye
  • *
  • Yer: KIRIKKALE
« Yanıtla #9 : 08 Temmuz 2012, 22:33:56 »
Çok faydalı bir bilgi teşekkürler.
1968 KIRIKKALE

Çevrimiçi Gürhan ZOR

• Teknik Admin
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10 : 09 Temmuz 2012, 00:37:03 »
Çok faydalı bilgiler için teşekkürler.
Şevket Gürhan ZOR - 1972  - Batıkent/Ankara 
0 Rh (-) Negatif

Çevrimdışı Arif ALTINYOLLAR

• Moderator
  • ANKARA
« Yanıtla #11 : 09 Temmuz 2012, 07:07:25 »
Blgilendirme için çok teşekkürler Hacı....
Arif ALTINYOLLAR - 1972 - ANKARA
Aslanlar kendi hikayelerini yazmadıkça avcı hikayelerine inanmak zorundasınız.

Çevrimdışı Mahmut LİMNİLİ

• Mahmut Limnili
  • Administrator
    • Kurzhaar
  • Yer: Foça - 1964
« Yanıtla #12 : 09 Temmuz 2012, 10:55:29 »
Teşekkürler Hüseyin...
Mahmut Limnili - FOÇA -1964 - 0.532.4422170   www.kurzhaarmahmut64.com   www.mahmut64.com 

Çevrimdışı Erkan ÇALIŞKANLAR

• Sabit Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #13 : 10 Temmuz 2012, 10:09:39 »
Çok faydalı bilgiler için teşekkürler.
1962 - İZMİR

Çevrimdışı Yasin GÜL

• Sabit Üye
  • Yer: manisa
« Yanıtla #14 : 10 Temmuz 2012, 11:42:26 »

Bilgilendirme için teşekkürler

Manisa-1975

Çevrimdışı Osman KURT

• Administrator
  • Yer: İzmir-Eskişehir
Hemşerim paylaşım ve bu yararlı dilekçe örnekleri için teşekkürler.
Osman KURT
İzmir-Eskişehir
1981- B Rh (+)
kurt.osman26@gmail.com

Çevrimiçi Mahmut KAPLAN

• Moderator
  • Avcılık Bir Tutkudur..
  • Yer: Edirne
Teşekkürler Hacı abi...

Mahmut KAPLAN - 1982 - EDİRNE

Çevrimdışı Hamza CİVİL

• Sabit Üye
  • Yer: ANKARA-1983
Paylaşım için teşekkür ederim Hacı abi..
ANKARA-1983
MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş.
SRW-TR ( Satış )
Esenboğa havalimanı yolu 22.km.
Akyurt / ANKARA  / TR

Tel       : 0090 312 556 10 00 - 1800
Fax      : 0090 312 556 10 39
E-mail : hamza.civil-ext@man.eu

Seo4Smf Tagleri: İÇİn tÜfek RUHSATI DİLEKÇE ÖRNEKLERİ 

Avclk